Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, що буде з перенесеними через воєнний стан виборами в ОТГ

Президент запевняє, що зробить усе, щоб вибори відбулися.

Вибори під час воєнного стану проводитися не можуть, у тому числі вибори в об'єднані територіальні громади. Але президент Петро Порошенко запевняє, що зробить усе, щоб такі вибори відбулися.

"Я зроблю усе від мене залежне, щоб на наступне пленарне засідання Верховної Ради України підготувати необхідні законодавчі ініціативи, які будуть мати обмежений термін дії до кінця поточного року, які б дозволили провести вибори в об’єднаних територіальних громадах", - сказав глава держави в інтерв'ю українським телеканалам.

Порошенко відзначив важливість забезпечення нормального життя українських громадян та реформи децентралізації, що спрямована на підтримку людей.

Нагадаємо, раніше у жовтні Центральна виборча комісія призначила вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах на неділю, 23 грудня 2018 року. Також ЦВК оголосила на цю дату додаткові вибори у 26 об’єднаних громадах.

ВідеоПарубій пояснив алгоритм дій щодо запровадження в Україні воєнного стану

Голова верховної ради Андрій Парубій запевняє, що воєнний стан вступить в силу вже завтра в обід. Завтра вранці він повернеться до Києва і підпише закон. Потім документ відправлять на підпис до Президента. Після візи Порошенка закон іще мають надрукувати в офіційний пресі. 

Парубій пояснив алгоритм дій щодо запровадження в Україні воєнного стану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції