Порошенко розповів, скільки коштів отримала держава від розмитнення "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держава отримала вже 11 млрд гривень від розмитнення авто на іноземній реєстрації.

Державна фіскальна служба України (ДФС) провела розмитнення за новими пільговими умовами понад 200 тис. автотранспортних засобів із іноземною реєстрацією на суму понад 11 млрд грн, які будуть спрямовані на підвищення пенсій для українців.

Про це заявив президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Івано-Франківської області, пише у понеділок, 18 лютого, прес-служба президента.

"Вже понад 200 тис. автомобілів розмитнено, а до Пенсійного фонду надійшло 11 млрд грн станом на зараз. Так треба працювати. А тепер я вас питаю: а куди ми ці 11 млрд грн Пенсійного фонду маємо спрямувати? На індексацію пенсій. Щоб нікуди воно більше не йшло, тому ми й направили їх до Пенсійного фонду. Кому? Тим, хто має найменші пенсії на рівні мінімальної", - заявив глава держави.

У повідомленні підкреслюється, що підвищення таких виплат торкнеться тих пенсіонерів, які не отримали відповідну індексацію в 2015-2016 роках.

"І в першу чергу ми повинні зробити це там, де не змогли проіндексувати в 2015-2016 роках. Бо ті, хто отримує мінімальну пенсію, ні в 2015 році, ні в 2016 році індексації не отримали, бо всі кошти йшли на армію", - додав президент.

Нагадаємо, згідно з ухваленим законом в Україні з 25 листопада 2018 року до 22 лютого 2019 року діє пільгова ставка акцизу (з коефіцієнтом 0,5) для розмитнення авто на іноземній реєстрації протягом 90 календарних днів. Після чого охочі розмитнити авто платитимуть за оформлення повну ставку акцизу, а з травня набувають чинності жорсткі фінансові санкції, які фактично забороняють експлуатацію авто з іноземними номерами.

ВідеоРозмитнення авто: на трьох постах Закарпатської митниці "євробляхи" оформляють цілодобово

Через сплив терміну пільгового розмитнення, який завершується 22 лютого, ще на трьох постах Закарпатської митниці почали цілодобово оформляти так звані "євробляхи". Охочих легалізувати авто за півціни багато і на Волині. Там на всіх пунктах пропуску автомобілі стоять на спеціальному майданчику.

Розмитнення авто: на трьох постах Закарпатської митниці "євробляхи" оформляють цілодобово

Залиште свій коментар

Вибір редакції