Порошенко розповів, скільки мільйонів українців вже отримали біопаспорти

Президент запевнив, що біометричні паспорти будуть видавати в нормальному режимі і після 11 червня.

Більше 4 мільйонів громадян України отримали біометричні паспорти для виїзду за кордон.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час святкового концерту з приводу запровадження безвізового режиму з ЄС.

"Це спростовує твердження про те, що українцям вони не потрібні. Вже 10% українців їх мають і вони потрібні, щоб скористатися безвізом і черга бажаючих ніяк не скорочується", - сказав президент.

Порошенко запевнив, що "біопаспортів вистачить на всіх", їх будуть видавати в нормальному режимі і після 11 червня, коли стартує безвізовий режим з ЄС.

Опівночі за київським часом безвіз запрацює з Фінляндією, країнами Балтії, Румунією, Болгарією, Грецією та Кіпром. За годину безвізові двері відчинить більшість країн Європи – Австрія, Бельгія, Данія, Іспанія, Італія, Ліхтенштейн, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція. О другій ночі за Києвом без візи уже можна буде заїхати в Португалію. Ще за годину – в Ісландію. Пізніше за всіх, о 6:00 ранку, вільний в'їзд дозволить автономна частина Данії – острів Гренландія.

Все про останні години до безвізу та про перший досвід спрощених поїздок, які почнуться вже 11 червня, у текстовому онлайні: Україна з безвізом: читайте і дивіться головне про старт довгоочікуваної події

ВідеоУмова безвізу: українцями доведеться на кордоні показувати готівку чи виписку з банківської картки

Залиште свій коментар