Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко розповів, як "Джавеліни" вплинули на російських танкістів на Донбасі

Порошенко розповів, як "Джавеліни" вплинули на російських танкістів на Донбасі

Протитанкові комплекси лякають російських окупантів.

Американські протитанкові комплекси "Джавелін" виявилися ефективною психологічною зброєю, через яку російські танкісти, що воюють на Донбасі, відмовляються виїжджати на бойові позиції.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час спілкування з мешканцями Здолбунова на Рівненщині, передає Укрінформ.

“Надходження "Джевелінів" до українських Збройних сил стало надзвичайно ефективною психологічною зброєю. Бо раніше українські позиції обстрілювалися з танків, а як тільки вороги дізналися, що на озброєння надійшли "Джевеліни", російські танкісти відмовляються виїжджати на позиції”, - сказав президент.

Порошенко також назвав постачання "Джавелінів" дуже ефективним символом підтримки України з боку міжнародної коаліції.

Нагадаємо, 30 квітня 2018 року Державний департамент США підтвердив доставку протиракетних комплексів "Джавелін" (Javelin) в Україну. Пізніше президент Петро Порошенко, зі свого боку, подякував президенту США за це рішення, а також привітав "жвавий інтерес" до зміцнення обороноздатності України як всередині держави, так і за кордоном. Javelin мають бути розгорнуті на лінії зіткнення на Донбасі для стримання, а не зберігатися на складах за сотні кілометрів від фронту. 

Відео Американські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

Сьогодні вперше пройшли випробування американських протитанкових ракетних комплексів. Яке воно на ділі, летальне озброєння, яке США передало Україні ще наприкінці квітня,  реакції військових ще немає. Відео виклали у соцмережі поки тільки вище керівництво держави.

Американські "Джавеліни" протестували на українських полігонах

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції