Порошенко розповів про нове управління та спецпідрозділ, що захищатимуть від вторгнення в Азові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі вже сформовано спеціальний підрозділ оперативного реагування.

Петро Порошенко повідомив, що Україна нарощує сили для прикриття від вторгнення з моря.

Про це президент написав на своїй сторінці у Facebook.

Так, до кінця року буде розгорнуто нове регіональне управління Морської охорони, яке візьме під щільніший контроль увесь морський кордон від Ізмаїла до Маріуполя.

Окрім цього, "за кращими світовими стандартами" сформовано підрозділи оперативного реагування "ДОЗОР", зокрема й для проведення спеціальних дій на воді.

Також створена система бойових резервів з потужним озброєнням та бронетехнікою, які спроможні у найкоротші терміни прикрити загрозливі напрямки. Для посилення авіаційної складової у найближчі два роки для прикордонної служби планують закупити 24 сучасні легкі патрульні вертольоти.

Порошенко пообіцяв, що прикордонники і надалі будуть отримувати все необхідне для успішного виконання поставлених перед ними завдань.

Відео Росія небезпечно загострює ситуацію в акваторії Азовського моря

Цього тижня посланці Росії без лишнього розголосу прибули до Києва, щоб уже з українськими чиновниками полюбовно домовитися про квоти на вилов риби в Азовському морі. Незважаючи на те, що частина цієї делегації взагалі не мала права перетинати наш кордон. Але бюрократи, схоже, вирішили: війна-війною, а рибка у мутній воді - за розкладом. І це при тому, що в цьому ж морі - росіяни вже кілька місяців пресують український флот. 

Росія небезпечно загострює ситуацію в акваторії Азовського моря

Нагадаємо, протягом кількох місяців Росія затримує кораблі, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна проводить переговори з країнами ЄС та США щодо введення санкцій проти Росії у відповідь на блокаду Азовського моря. 

У Вашингтоні дії росіян назвали ще одним прикладом кремлівської кампанії, спрямованої на дестабілізацію України. Те, що відбувається сьогодні, експерти вже прямо називають повзучою анексією Азова.

23 вересня українські військові кораблі "Донбас" і "Корець" зайшли в контрольовану окупантами Керченську протоку і пройшли під Кримським мостом. З боку Азова їх вже чекали наші броньовані катери. Петро Порошенко привітав появу кораблів в Азовському морі та зазначив, що судна стануть частиною новоствореної військово-морської бази українського флоту на Азові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції