Порошенко стурбувався тим, що все більше росіян не люблять українців

Голова МЗС стурбований і вважає неприпустимою тенденцію зростання негативного ставлення росіян до українців.

Міністр закордонних справ Петро Порошенко вважає тривожною тенденцією до зростання негативного сприйняття України мешканцями Росії.

Про це глава дипломатичного відомства заявив на початку засідання Громадської ради при МЗС. "Я думаю, що ви всі ознайомленні з даними соціологічних досліджень, які були зроблені нашими північними сусідами в РФ, де ми бачимо абсолютно тривожну, як на мене, тенденцію, коли стан негативного сприйняття України і українців надзвичайно серйозно зростає", - сказав міністр.

"При цьому ми бачимо абсолютно відмінну тенденцію, яку сьогодні демонструє населення всередині нашої держави. Такий стан справ я вважаю категорично неприпустимим. І, враховуючи давні тісні зв'язки наших народів, безумовно ми зацікавленні зламати цю тенденцію", - наголосив Порошенко.

Також він повідомив, що у світовому інформаційному просторі з'являється значна частина упередженої та негативної інформації про Україну.

За словами міністра, іноді такі повідомлення мають цілеспрямований характер, зокрема інформація про нібито нездатність України забезпечити транзит газу.

Нагадаємо, за останніми опитуваннями, тільки 4% росіян вважають українців надійними партнером своєї держави.

Українському президенту Віктору Ющенку довіряють ще менше росіян - 3%.

Читайте також:

Росстат: росіяни поступово вимруть, якщо не змінять мізки

До України не пустили двох російських вчених

В Україну не пустили отамана донських козаків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: