Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Звільнення в'язнів Кремля та миротворці ООН на Донбасі. Про що говорили Порошенко й Трюдо

Лідери телефоном обговорили можливість введення миротворців.

У середу, 6 червня, президент України Петро Порошенко з прем'єром Канади Джастіном Трюдо телефоном обговорив ситуацію в Донбасі та можливість введення миротворчої місії ООН.

Розмова відбулась напередодні Саміту Великої сімки, який відбудеться 8-9 червня 2018 року.

"Глава держави поінформував про розвиток ситуації в Донбасі. Було відзначено важливість розгортання миротворчих сил під егідою ООН для врегулювання ситуації в Донбасі", - йдеться в повідомленні прес-служби президента.

Також лідери країн наголосили на необхідності подальшого тиску на Росію для звільнення усіх незаконно утримуваних українських політв'язнів.

Раніше ув’язнений український режисер Олег Сенцов звернувся до країн "Великої сімки". У листі написав, що сподівається, що представники іноземних держав зможуть допомогти політв’язням. Режисер відмовився від їжі з вимогою відпустити всіх політв’язнів Кремля. На підтримку Сенцова минулого тижня оголосив голодний протест інший бранець - Олександр Кольченко. 

ВідеоСенцов сподівається, лідери країн "Великої сімки" зможуть допомогти бранцям

Ув’язнений український режисер Олег Сенцов звернувся до країн "Великої сімки". У листі написав, що сподівається, що представники іноземних держав зможуть допомогти політв’язням. Режисер відмовився від їжі з вимогою відпустити всіх політв’язнів Кремля. На підтримку Сенцова минулого тижня оголосив голодний протест інший бранець - Олександр Кольченко.

Сенцов сподівається, лідери країн "Великої сімки" зможуть допомогти бранцям

Залиште свій коментар

Вибір редакції