"Порошенко так кричав на Гонтарєву, що викликали швидку": Коломойський розповів, чому на Банковій ухвалили рішення про націоналізацію "ПриватБанку"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За його словами, президенту України дали неправильну інформацію.

Колишній власник націоналізованого банку "ПриватБанк" та бізнесмен Ігор Коломойський заявив, що Порошенко отримав неправильну інформацію щодо наявності у банку акцій телеканалу "1+1", а після того, як дізнався, був дуже розлючений.

Про це він розповів в інтерв’ю "Економічній правді".

За його словами, колишня голова НБУ Валерія Гонтарєва та заступниця голови НБУ Катерина Рожкова повідомили Порошенку, що в заставах "ПриватБанку" є акції "1+1 Продакшн".

"Але "1+1 Продакшн" - це не компанія, на якій ліцензія, а яка просто робить контент. Це звичайна продюсерська компанія. Його неправильно інформували, він - дурень - не розібрався. Він до цього часу вів тривалі переговори з Суркісами про те, щоб відкупити у них 25% (телеканалу – ред.), які належать Ігорю Суркісу. Порошенко вів ці переговори, починаючи від 2015 року. Сума була солідна - близько 200 млн доларів. Тоді до нього прийшла Гонтарєва і сказала: "Навіщо вам, пане президент, гроші витрачати? Давайте заберемо "ПриватБанк" - там в заставі ці акції і купимо не контрольний, але блокувальний пакет". І Порошенко дав зелене світло", - повідомив Коломойський.

Однак після того, як з’ясувалось, що це були не акції телеканалу, за словами бізнесмена, чинний президент був дуже розлючений.

"У 2016 році він нічого не отримав. Коли розібралися, що це не те, за чим вони йшли, то Порошенко так кричав на Гонтарєву, що викликали швидку допомогу. Він кидався на неї всім, що у неї на столі було і обзивав останніми словами. Говорив, що вона показала йому, як віслюку - морквину, і він, як віслюк - йшов за нею півроку. Порошенко обдурили. Замість того, щоб нормально купити у Суркісів пакет акцій, він в блуд вліз", - підкреслив Коломойський.

Він також підкреслив, що під час націоналізації "ПриватБанку" Гонтарєву цікавив зерновий термінал "Бориваж", на який начебто вже був покупець. Також Коломойський повідомив, що у "них був покупець і на "Буковель".

Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва ухвалив рішення про незаконність націоналізації "ПриватБанку" через порушення процедури, яка визначена на законодавчому рівні. Рішення про націоналізацію банку державою було ухвалено 18 грудня 2016 року. Причина - нестача в капіталі "ПриватБанку", яку виявили за результатами стрес-тестування.

ВідеоСуд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Таке рішення ухвалив окружний адміністративний суд Києва. Таким чином судді задовольнили позов бізнесмена Ігоря Коломойського. На їхню думку, процедура виведення "Приватбанку" з ринку відбулася з порушеннями. У НБУ з таким рішенням не погоджуються і вже заявили, що готують оскарження.  

Суд вважає, що держава забрала "Приватбанк" необґрунтовано і з порушеннями

Залиште свій коментар

Вибір редакції