Порошенко відповів на пропозицію РФ щодо миротворців на Донбасі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент назвав пропозицію Путіна "замилюванням очей".

Президент України Петро Порошенко заявив, що Україна прагне справжньої миротворчої місії ООН, а не того, що пропонує президент РФ Володимир Путін.

Слова Порошенка під час інтерв'ю Rheinische Post, передає його офіційна сторінка у Facebook.

За словами президента, Україна прагне розташування міжнародних контингентів у всій зоні ведення бойових дій як передумову для припинення вогню, забезпечення політичного процесу і проведення на Донбасі вільних місцевих виборів. Своєю чергою РФ пропонує щось на кшталт місії супроводу міжнародних спостерігачів. 

"Це – дещо зовсім інше. Путіну важливо зберегти присутність в Україні російських військ, що він офіційно заперечує. І, аби російський кордон залишався відкритим для можливості відправлення підкріплення. Така місія є просто замилюванням очей", - сказав президент.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко повідомив, що умови діяльності та повноваження миротворців на території Донбасу обговорювалися в межах так званого Нормандського формату, але вони не влаштовують президента РФ Володимира Путіна. На його думку, російський лідер мріє про специфічну місію миротворців в ОРДЛО. 

ВідеоРозрив із Росією та приєднання до НАТО – головні тези Порошенко у посланні до Ради

Стратегія влади - зробити розрив із Росією остаточним, а курс на євроінтеграцію та приєднання до НАТО - безповоротним. Це тези з послання Президента до Верховної Ради, яке він назвав останнім у цій своїй каденції. Таким чином Петро Порошенко натякнув, що балотуватиметься на президентський пост удруге. 

Розрив із Росією та приєднання до НАТО – головні тези Порошенко у посланні до Ради

Залиште свій коментар

Вибір редакції