Порошенко вимагає всебічного розслідування трагедії у Затоці

Президент висловив співчуття родинам загиблих.

Порошенко вимагає від уряду вжити заходів, щоб не допустити подібних трагедій у майбутньому.

Порошенко вимагає від уряду вжити заходів, щоб не допустити подібних трагедій у майбутньому. / © Сайт президента України

Президент України Петро Порошенко доручив всебічно розслідувати причини трагедії у Затоці, внаслідок якої загинули щонайменше 12 людей.

"Уряд має вжити заходів, щоб не допустити подібного в майбутньому", - написав Порошенко у себе в Facebook і висловив співчуття родинам загиблих.

Нагадаємо, у суботу, 17 жовтня, у Чорному морі поблизу Затоки перевернулося прогулянкове судно "Іволга". На борту перебувало 36 осіб. За попередніми даними, знайдено 12 тіл загиблих.

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк розпорядився створити спеціальну комісію для розслідування обставин трагедії, координації проведення аварійно-рятувальний робіт і ліквідації наслідків аварії катера.

Неділя 18 жовтня в Одеській області оголошена днем жалоби.

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie