Порошенко: візовий режим з ЄС скоро буде скасовано

Голова українського МЗС сподівається, що невдовзі громадяни їздитимуть до Євросоюзу без віз, але для цього необхідно вдосконалити міграційну паспортну систему.

Україна сподівається на те, що візовий режим з Євросоюзом буде відмінено найближчим часом, заявив у вівторок у Києві глава МЗС України Петро Порошенко.

"Візовий питання дуже болюче для України. Перш за все тому, що Україна - демократична країна, по-друге, у нас у нас немає ніяких віз для європейських громадян майже п'ять років. По-третє, Україна має безвізовий режим з сусідніми країнами", - сказав Порошенко на зустрічі з президентом Американської торговельної палати в Україні.

За його словами, для скасування візового режиму з ЄС Україні необхідно вирішити низку питань, зокрема, вдосконалити і міграційну паспортну систему.

"Якщо ми зможемо зробити це в короткий проміжок часу, у нас буде безвізовий режим з ЄС", - сказав міністр.

Порошенко торкнувся і президентських виборів. "На даний момент Україна проходить дуже важливий тест на демократію... Я радий повідомити, що сьогодні ми демонструємо абсолютно довірчі демократичні традиції під час виборів", - сказав Порошенко.

За його словами, групи міжнародних спостерігачів говорять про високі стандарти виборів.

Зазначимо також, що Порошенко впевнений, що прихід нової влади і завершення економічної кризи сприятиме підписанню угоди про асоціацію з ЄС.

Він зазначив, що текст угоди про асоціацію України з ЄС вже погоджений. "Вже погоджений текст цієї угоди, однак треба попрацювати над частиною, що стосується ЗВТ (зони вільної торгівлі - ред.)", - підкреслив міністр.

Читайте також:

Ізраїль полегшив візовий режим для українських туристів

У Британії братимуть відбитки пальців у приїжджих

У посольстві США в Україні торгували візами
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: