Порошенко вніс зміни у склад Національної інвестради

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заступника глави АП Сергія Марченка призначено секретарем Національної інвестради.

Президент Петро Порошенко ввів до складу Національної інвестиційної ради заступника глави Адміністрації президента Сергія Марченка, міністра фінансів Оксану Маркарову та голову Нацбанку Якова Смолія.

Зміни внесені відповідним указом президента №34 від 11 лютого.

При цьому Марченка призначено секретарем Національної інвестиційної ради.

Також президент вивів зі складу ради колишніх міністра фінансів Олександра Данилюка та заступника глави адміністрації президента Дмитра Шимківа.

Нагадаємо, у лютому минулого року головний економічний радник президента України Петра Порошенка Борис Ложкін був виведений із Національної інвестиційної ради через кілька годин після того, як журналісти телеканалу Al Jazeera попросили у політиків коментар з приводу продажу United Media Holdings (UMH) в 2013 році.

UMH group — українська міжнародна мультимедійна група, заснована Борисом Ложкіним наприкінці 1990-х років. У 2010 році Петро Порошенко отримав частку в UMH. У 2013 році Ложкін оголосив про укладення угоди з продажу 98 % акцій UMH — групі компаній СЄПЕК, яка належить Сергію Курченку. Оцінка суми угоди, що публікувалася в пресі — $ 450-500 млн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції