Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент привітав футболістів з нагоди 30-річчя перемоги у футбольному матчі Кубка володарів кубків УЄФА.

Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди футболістам команди "Динамо" Київ 1986 року, яка здобула Кубок володарів кубків УЄФА в сезоні 1985-86 років.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко відзначив вагомі особисті заслуги спортсменів у розвиток і популяризацію вітчизняного футболу, піднесення міжнародного спортивного престижу України та з нагоди 30-річчя перемоги у футбольному матчі Кубка володарів кубків УЄФА.

Порошенко згадав фінальну гру  і назвав ліонський матч "Динамо" Київ – "Атлетико" Мадрид взірцем командної гри та тренерської роботи ФК "Динамо".

 "Ваш внесок, ваша гра, коли ви прославляли "Динамо" Київ по усьому світу, є чудовим прикладом футбольної дипломатії, яка прославляла Україну", - зазначив глава держави.

Він  додав, що "... гравці "Динамо" своїм прикладом виховали не лише нові покоління "динамівців" та фанів клубу, а й мільйони українців, які пишаються Україною, тому що у них є така команда".

Своєю чергою, капітан "Динамо" Київ (1986 року) Анатолій Дем'яненко згадав той матч, коли футболісти вже в Ліоні 2 травня 1986 року дізналися, що сталася аварія на Чорнобильській АЕС.

"Ми тоді зрозуміли, що дороги назад немає. Треба виграти у будь-якому разі. Ми маємо зробити все, щоб люди раділи нашій перемозі", - зазначив капітан "Динамо" та подякував президентові за його увагу і підтримку.

Порошенко особливо відзначив роль меценатів, які підтримують спорт і дозволяють йому розвиватися, і  висловив сподівання, що традиції підтримки вітчизняного спорту, зокрема футболу, будуть збережені і продовжені.

"Без меценатів спорту не буває. Без підтримки спорту не буває ні перемог, ні слави", - наголосив глава держави і побажав нових перемог "динамівцям".

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко вручив іменну вогнепальну зброю президенту ФФУ, головному тренеру і 9 футболістам збірної України з футболу. Порошенко нагородив тренера та футболістів за вихід команди на Євро-2016.

Залиште свій коментар

Вибір редакції