Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко вручив паспорт громадянина України французькому меценату з українським корінням

Онук видатного українського мецената вирішив залишити комфорт французького громадянства.

Президент України Петро Порошенко вручив паспорт громадянина України підприємцю і меценату Мішелю Терещенку, онуку видатного українського підприємця та мецената Михайла Терещенка.

Глава держави високо оцінив рішення Мішеля Терещенка отримати українське громадянство у непрості для України часи і привітав його з поверненням на історичну Батьківщину.

"Вкрай важливо створювати умови в країні, щоб її громадянам, патріотам хотілося повертатися додому. Дуже ціную ваше бажання і ваш вчинок стати громадянином України в ці непрості часи", – сказав президент.

Отримуючи паспорт з рук Порошенка, Мішель Терещенко зазначив, що, незважаючи на те, що він народився у Франції, вважає Україну своєю Батьківщиною.

"Сьогодні Україна як ніколи потребує допомоги від усіх її дітей. Саме тому я відчуваю потребу залишити комфорт французького громадянства, щоб брати участь у побудові нової європейської демократичної держави. З думкою про загиблих та поранених, про всіх наших героїв України я з гордістю приймаю паспорт громадянина України", – сказав він.

Мішель Терещенко народився у Франції, проте вже понад десять років мешкає в Україні. Повернувшись на історичну батьківщину, він зайнявся відродженням традиційного для України промислу – льонарства – та написав свою першу книгу про Михайла Терещенка.

Мішель заснував Фундацію спадщини Терещенків. Її завдання – підтримка поточної діяльності в будівлях, побудованих Терещенками в Києві та Глухові більше 100 років тому.

Нагадаємо, раніше Порошенко дав українське громадянство екс-голові МВС Грузії Згуладзе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції