Порошенко вручив співробітникам СБУ рекордну кількість ключів від нових квартир

За його словами, серед них велика частина - бійці АТО.

Сьогодні, 22 серпня, співробітникам СБУ було передано рекордну кількість квартир. Про це заявив президент Петро Порошенко.  

Вручення ключів від 192 помешкань відбулося під час привітання особового складу Служби безпеки України.

За словами президента, на черзі - спорудження ще чотирьох будинків на 167 квартир, собівартість квадратного метра яких становить менше 9 тис. гривень. Левова частина тих, хто сьогодні отримує житло, є учасниками АТО, додав він.

"Квартири - це та сама зброя, як і танки, кулемети чи будь-що інше. Коли співробітник Служби, офіцер, відчуває, що держава піклується про нього, що з родиною все добре, що в родині мир та злагода, а діти мають можливість виховуватися у твердих патріотичних позиціях - на серці спокійніше і воювати легше", - цитує Порошенка прес-служба глави держави.

"Ніколи за всю історію України діяльність Служби не була на такому високому рівні. І я, як Президент, хочу подякувати її голові, членам колегії і кожному працівнику - сьогодні ви, разом зі Збройними Силами України, іншими військовими формуваннями є фундаментом, надією нашої держави і незалежності", - додав президент.

"Сьогодні це не є кабінетною роботою. Служба не є органом політичного тиску, а, навпаки, захищає державність України, нашої Батьківщини", - наголосив Порошенко.

Також президент під час церемонії вручення квартир співробітникам СБУ розповів, що вважає оптимальною ціною житлової площі 400 доларів/кв. м.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: