Порошенко: Янукович проводить наради лише українською

Міністр закордонних справ відзначив те, що Віктор Янукович спілкується винятково українською мовою і виявляє "велику зацікавленість і досить велику рішучість, готовність до реформ".

Міністр закордонних справ Петро Порошенко відзначив, що президент Віктор Янукович проводить всі наради українською мовою, незалежно від того, якою мовою спілкуються решта учасників нарад - російською чи українською.

Відповідаючи на питання про свої враження від перших днів роботи з новообраним президентом, Порошенко зазначив, що під час робочих нарад він зауважив, що президент виявляє "велику зацікавленість і досить велику рішучість, готовність до реформ".

"Є відчуття, що ті питання, які раніше "зависали в повітрі" і всі зміни будуть вирішені найближчим часом", - заявив міністр.

"Питання інтеграції України до Європейського Союзу, наша позиція щодо безвізового режиму між Україною та ЄС мають стати спільними прагненнями всіх політичних сил країни", - заявив міністр.

При цьому, на думку Порошенка, Україна на міжнародній арені повинна говорити "одним голосом" і не використовувати внутрішні протиріччя на шкоду державним інтересам.

Відповідаючи на питання про свої перспективи залишитися на посаді глави МЗС при президенті Вікторі Януковичі, він заявив, що є людиною, яка "працює на державу".

"Як тільки я відчую, що в силу різних обставин...моя робота буде неефективною, мене не буде на будь-якій посаді", - сказав міністр.

Читайте також:

ПР підготувала закон про офіційний статус російської мови

ПР відклала референдум про державну російську мову

Янукович розповів про новий статус російської мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: