Порошенко захотів працювати в уряді

Якщо прем'єр Юлія Тимошенко зробить "чітку пропозицію", голова Ради Нацбанку Петро Порошенко готовий працювати в Кабміні.

Голова Ради Нацбанку Петро Порошенко готовий увійти до складу уряду, якщо буде сформована антикризова команда.

"Якщо це буде чітка пропозиція, і якщо буде підтримка команди, я готовий до роботи в уряді, і вважаю, що реальна економіка й економічний блок вимагають якісно нових підходів", - заявив він в ефірі телеканалу TBi.

На прохання уточнити, чи можна його вважати союзником Юлії Тимошенко, колишній опонент прем'єра відповів: "Це означає, що мене можна називати союзником України".

Порошенко додав, що команда, яка приходить в уряд у період кризи, дуже багато чого поставила на карту і багато чим ризикує, звалюючи на себе тягар відповідальності.

Він зазначив, що пропозиції ввійти до складу уряду одержував з 1999 року.

"Для мене участь у роботі уряду ніколи не було самоціллю, я достатньо реалізувався й у політиці, і в економіці, і в промисловості, виводячи базові підприємства з кризи і переконаний, що сьогодні країні потрібна професійна антикризова команда, що має реальний досвід досягнень з мінімізації наслідків і прискоренню виходу з кризи", - заявив Порошенко.

"Україна знаходиться в ситуації, коли потрібно ухвалювати жорсткі і непопулярні рішення зі скорочення витрат, з консервації позицій, що дозволять нам дожити з мінімальними втратами, щоб не розгубити інфраструктуру до кінця кризи", - пояснив він.

Для реалізації антикризових заходів у парламенті повинні консолідуватися як мінімум чотири політичні сили, що можуть створити команду, упевнений Порошенко. За його словами, це могла б бути нова парламентська більшість. "Плодом компромісу можуть бути дуже серйозні зміни в уряді", - прогнозує політик.

Раніше в пресі з'явилася інформація про те, що Порошенко має всі шанси змінити Івана Васюника та обійняти посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань в уряді Юлії Тимошенко.

На це Порошенко заявляв, що не бачить можливості для своєї роботи в Кабінеті міністрів. "Перш, ніж прийняти рішення про входження до складу уряду, я повинен бачити команду, я повинен бачити - на що ця команда спирається в парламенті, і рішення буду приймати тільки після цього", - пообіцяв він наприкінці лютого.

Читайте також:

Порошенку пророкують місце заступника прем'єра

Тігіпко "не камікадзе", але до Тимошенко піти готовий

Порошенко: рейтинги України знизили несправедливо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: