Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко знайшов привід розширити санкції ЄС проти Росії

Під час зустрічі з віце-президентом ЄС Федерікою Могеріні президент також домовився про спільну боротьбу з кіберзагрозами та фейковими новинами з РФ.

Петро Порошенко заявив, що Україна не визнавала і николи не визнає російських президентських виборів на незаконно окупованих територіях України. Президент вважає, що необхідно вжити санкцій проти причетних до їхньої організації.

Про це він заявив після зустрічі з віце-президентом Європейської Комісії - Високим Представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні, повідомляється на сайті президента.

"Україна не визнає фейкові президентські вибори на тимчасово окупованих територіях, бо і там росіяни збираються проводити так зване голосування. Ми впевненні в тому, що необхідно запровадити санкції проти осіб, які причетні до організації незаконного виборчого процесу", - сказав глава Української держави.

Порошенко зауважив, левова частина його зустрічі з Федерікою Могеріні була присвячена питанню реагування на фейкові вибори президента РФ на окупованих територіях.

Президент додав, що домовився щодо посилення співробітництва у боротьбі з кіберзагрозами та фейковими новинами, оскільки Росія продовжує поширювати дезінформацію, здійснювати  хакерські напади та втручатись у виборчі процеси. За словами Порошенка, дії Росії "спрямовані проти демократичного вільного світу, в тому числі ЄС і України".

Своєю чергою, Федеріка Могеріні наголосила, що Європейський Союз не визнає ані незаконної анексії Криму, ані виборів там. І він продовжуватиме це робити надалі, зокрема через санкції.

"Ми продовжимо закликати поважати права всіх українців, в тому числі кримських татар. Ми продовжимо закликати звільнити всіх затриманих та засуджених в порушення міжнародного права", - сказала віце-президент Єврокомісії - Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики.

Нагадаємо, за крісло глави РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( "Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкин ( "Комуністи Росії"), Борис Тітов ( "Партія зростання"), Григорій Явлінський ( "Яблуко").

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року - у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції