Порошенко запевнив, що Академію сухопутних військ у Львові не закриють

Наразі президент перебуває у Львові.

Президент Петро Порошенко запевнив, що Національну академію сухопутних військ у Львові не закриватимуть.

Про це він написав у Twitter.

"Запевняю, ніхто не закриватиме Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові", - повідомив президент.

Наразі Порошенко перебуває на Львівському бронетанковому заводі.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що уряд розглядатиме питання створення нового інституту танкових військ у Харкові й передачу йому частини факультетів львівської Національної академії Сухопутних військ імені Петра Сагайдачного. У соцмережах навіть розпочали флешмоб на підтримку львівської військової академії і проти перенесення факультетів.

За інформацією нардепа Дмитра Добродомова, Міноборони через постанову уряду хоче перенести ряд факультетів з Академії до інших міст. Зокрема, до Харківського Інституту танкових військ хочуть перенести підготовку всіх курсантів-танкістів. У Кам'янець-Подільський університет – курсантів з напрямків підготовки "Управління діями інженерних підрозділів військ і сил" та "Озброєння і техніка інженерних військ". За його словами, також йде обговорення щодо перенесення факультету ракетних військ і артилерії до Сумського політехнічного інституту.Натомість Міноборони має намір перетворити Національну академію сухопутних військ, де зараз проводиться комплексне навчання військових за стандартами країн-учасниць НАТО, в інститут морально-психологічного забезпечення.

Своєю чергою міністр оборони Степан Полторак заявив, що проблема з академією надумана, і "всі спеціалісти, які вчилися у Львові, залишаються там вчитися і далі".

Залиште свій коментар