Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко запропонував карати за невизнання Голодомору

Президент підкреслив, що не визнавати Голодомор так само аморально, як і заперечувати Голокост.

Президент України Петро Порошенко заявляє про необхідність ухвалення закону щодо запровадження відповідальності за невизнання Голодомору та Голокосту.

Про це Порошенко сказав сьогодні в Києві під час жалобних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів, передає УНІАН

«Наші нащадки завжди мають пам`ятати, що то був не просто штучний голод, а ретельно спланований Голодомор. Ба більше - геноцид, за всіма ознаками, як їх визначено в Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року», - заявив він.

ВідеоДо Дня пам'яті жертв Голодомору колектив ТСН записав вірш української поетеси Любові Сердунич

Президент підкреслив, що не визнавати Голодомор так само аморально, як і заперечувати Голокост.

«Я думаю, настав час і нам самим ухвалити закон про відповідальність за невизнання цих двох безпрецедентно жахливих трагедій. Для чого? Щоб ті, хто житимуть після нас, дотримувалися закону України про визнання Голодомору геноцидом українського народу», - заявив він.

Порошенко додав, що на сьогодні 14 країн на рівні парламентів теж визнали Голодомор в Україні 1932-33 років геноцидом.

Нагадаємо, 25 листопада, в четверту суботу листопада, згадують жертв Голодомору. О 16:00 пам’ять жертв геноциду українського народу вшанували хвилиною мовчання. Спланована конфіскація врожаю зернових та усіх інших продуктів харчування у селян представниками радянської влади впродовж Голодомору 1932—33 років безпосередньо призвела до вбивства селян голодом у мільйонних масштабах. Меморіальні заходи проводяться як в Україні, так і поза її межами. Щорічно, в цей день проводиться всеукраїнська акція "Запали свічку". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції