Порошенко запропонував подовжити угоду з Нідерландами щодо розслідування катастрофи MH17

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент запропонував пролонгувати документ до першого серпня наступного року.

Президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду законопроект про продовження співпраці з Нідерландами щодо розслідування катастрофи ресйсу МН17.

Про це йдется на сайті парламенту.

В законопроекті №0204, зареєстрованому 23 жовтня, президент пропонує "ратифікувати угоду (у формі обміну нотами) між Україною та Королівством Нідерланди про продовження до 1 серпня 2019 року строку дії угоди про Міжнародну місію захисту розслідування від 28 липня 2014 року".

Якщо депутати підтримають це законопроект, то це сприятиме подальшому практичному залученню нідерландської сторони до розслідування причин авіаційної катастрофи рейсу МН17 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії".

Нагадаємо, міністерство оборони Росії 17 вересня повідомило на прес-конференції нові обставини аварії Boeing-777 Малазійських авіаліній — авіакатастрофи, що сталася в 2014 році над Донбасом, коли загинули 298 людей. Згідно з позицією російської сторони, під час конференції "були представлені факти, які наочно доводять неспроможність звинувачень в тому, що до цієї трагедії була причетна самохідна вогнева установка зенітно-ракетного комплексу БУК, яка нібито належала російській 53-й зенітно-ракетній бригаді".

Міжнародна спільна слідча група (JIT) пообіцяла уважно вивчити оприлюднені дані, але разом із тим нагадала, що Росія не відповіла на всі запитання, які були поставлені перед нею в травні цього року, коли був опублікований попередній звіт групи. У цьому звіті йдеться про причетність Росії до збиття літака.

Разом з тим російський журналіст знайшов докази фальшування матеріалів, які надала російська сторона для власного захисту у розслідуванні катастрофи. 

Як було збито МН17

Залиште свій коментар

Вибір редакції