Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко запропонує країнам Європи долучитися до відбудови Донбасу

Президент переконаний, що всі міста Донбасу повернуться під контроль України.

Україна звернеться до країн ЄС із закликом взяти на себе відповідальність за відбудову конкретних населених пунктів на Донбасі.

Про це заявив президент Петро Порошенко у неділю в Авдіївці, куди він приїхав на відкриття газопроводу високого тиску.

"Ми будемо робити так, щоб кожна країна Європейського Союзу взяла на себе відповідальність за відбудову конкретного населеного пункту на Донбасі, в Донецькій і Луганській областях", - сказав він.

Президент зазначив, що в неділю всі українські посли за його дорученням перебувають на Донеччині, "щоб на власні очі побачити, чого зараз потребує Донбас".

Порошенко додав, що "українські посли будуть займатися кількома дуже важливими речами", зокрема, "мобілізацією коштів світу для відновлення інфраструктури Донбасу".

Зустріч з керівниками закордонних дипломатичних представництв України та військовослужбовцями ЗСУ

Опубліковано Петром Порошенком Неділя, 26 серпня 2018 р.

Він додав, що “внаслідок нашої рішучості ми повернемо окуповані українські землі”.

«Хочу звернутись до українців, які зараз перебувають на окупованій частині. Вірте, український прапор, український герб, влада української держави, точно повернеться на кожен клаптик окупованої землі. І так само як ми тримаємо своє слово по запуску газозабезпечення Авдіївки, так само все буде добре. І перемоги у нас попереду і єдність українського народу, які ніхто не міг розхитати, шана і повага до України, патріотичні настрої, які нарешті запанували на Донбасі», - заявив він.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції