Порошенко запросив бізнес і громадськість допомогти зі створенням Музею Голодомору

Глава держави вважає, що на меморіальному комплексі бракує важливої частини.

Україна має меморіальний комплекс для вшанування пам'яті жертв Голодомору, однак досі не існує гідного музею цього явища вітчизняної історії. На цьому наголосив у своїй промові в день пам'яті жертв голодоморів і політичних репресій президент Петро Порошенко.

"У 2007 році на цьому місці постав Меморіальний комплекс, який став місцем паломництва для багатьох українців. Але музейної частини, яка б відповідала кращим світовим зразкам музейно-меморіального мистецтва, досі не побудовано", - констатував він.

Глава держави закликав українців виправити це. "Я переконаний, що слід розпочати роботу з метою створення гідного музейного закладу. До цієї справи мають долучитися також і неурядові кола – представники українського бізнесу, українська, а також світова громадськість", - вважає президент.

Як уже повідомлялося, у суботу, 26 листопада, президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні. Глава держави оголосив загальнонаціональну хвилину мовчання.

ВідеоЧлени делегації депутатів Кнесету розпочали тижневий візит до Києва з екскурсії в Музей Голодомору

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: