Порошенко затвердив річну програму, за якою Україну наближатимуть до стандартів НАТО

Дата публікації
Перегляди
2953
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко затвердив річну програму, за якою Україну наближатимуть до стандартів НАТО

Фото: УНІАН

Президент затвердив програму під егідою Комісії Україна–НАТО.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна — НАТО на 2017 рік".

Про це повідомляє прес-служба президента України.

"Програма на 2017 рік — суттєво оновлена і вдосконалена.  Документ підготовлений відповідно до нового порядку розробки річних національних програм співробітництва України з НАТО (РНП) та оцінювання результатів їх виконання, який був затверджений Президентом України 7 грудня 2016 року", — йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що до програми входять заходи з проведення реформ в різних галузях функціонування держави: від сектору безпеки і оборони до ключових соціально-політичних та правових реформ, боротьби з корупцією та децентралізації. "Метою цих перетворень є наближення України до стандартів НАТО", — зазначили у прес-службі.

"РНП-2017 передбачає подальший розвиток політичного діалогу України з НАТО та нарощування всеохоплюючої практичної співпраці з Альянсом із залученням експертних, фінансових, матеріально-технічних та інших можливостей НАТО та держав-членів Організації задля посилення обороноздатності України та можливостей протидіяти триваючій російській агресії", — також ідеться в повідомленні.

Крім того, програма спрямована на виконання рішень, ухвалених за результатами засідання Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 року у Варшаві. "Зокрема, посилення підтримки нашої країни шляхом реалізації Комплексного пакету допомоги НАТО для України, у тому числі проектів у рамках відповідних Трастових фондів НАТО", — додали у прес-службі.

Координацію роботи з виконання Річної національної програми покладено на Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, кілька днів тому американський сенатор Роб Портман заявив, що питання надання Україні летальної зброї та нелетальної військової допомоги обговорюється зараз в обох палатах Конгресу США, а також на рівні американської адміністрації.

Один з пріоритетів НАТО - протидія російській агресії

Один з пріоритетів НАТО - протидія російській агресії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2953
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація