Порошенко затвердив річну програму, за якою Україну наближатимуть до стандартів НАТО

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко затвердив річну програму, за якою Україну наближатимуть до стандартів НАТО

УНІАН

Президент затвердив програму під егідою Комісії Україна–НАТО.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна — НАТО на 2017 рік".

Про це повідомляє прес-служба президента України.

"Програма на 2017 рік — суттєво оновлена і вдосконалена.  Документ підготовлений відповідно до нового порядку розробки річних національних програм співробітництва України з НАТО (РНП) та оцінювання результатів їх виконання, який був затверджений Президентом України 7 грудня 2016 року", — йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що до програми входять заходи з проведення реформ в різних галузях функціонування держави: від сектору безпеки і оборони до ключових соціально-політичних та правових реформ, боротьби з корупцією та децентралізації. "Метою цих перетворень є наближення України до стандартів НАТО", — зазначили у прес-службі.

"РНП-2017 передбачає подальший розвиток політичного діалогу України з НАТО та нарощування всеохоплюючої практичної співпраці з Альянсом із залученням експертних, фінансових, матеріально-технічних та інших можливостей НАТО та держав-членів Організації задля посилення обороноздатності України та можливостей протидіяти триваючій російській агресії", — також ідеться в повідомленні.

Крім того, програма спрямована на виконання рішень, ухвалених за результатами засідання Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів 9 липня 2016 року у Варшаві. "Зокрема, посилення підтримки нашої країни шляхом реалізації Комплексного пакету допомоги НАТО для України, у тому числі проектів у рамках відповідних Трастових фондів НАТО", — додали у прес-службі.

Координацію роботи з виконання Річної національної програми покладено на Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, кілька днів тому американський сенатор Роб Портман заявив, що питання надання Україні летальної зброї та нелетальної військової допомоги обговорюється зараз в обох палатах Конгресу США, а також на рівні американської адміністрації.

Один з пріоритетів НАТО - протидія російській агресії

Один з пріоритетів НАТО - протидія російській агресії

Наступна публікація