Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко заявив про "гіпертрофовану увагу" ЗМІ до корупції

Президент каже, що сприймає позитивно цю тенденцію.

Президент України Петро Порошенко вважає увагу ЗМІ до корупції гіпертрофованою, але, на його думку, це необхідно для формування нульової терпимості до цього явища.

Про це глава української держави сказав під час засідання Національної інвестиційної ради.

Порошенко зазначив, що кілька років тому влада зняла табу з теми корупції. За його словами, до 2014 року лише 0,1% у пресі було присвячено цій темі.

"Сьогодні про це можна говорити абсолютно відкрито. І громадські організації, громадські активісти, бажано щоб це були відповідальні твердження, можуть в поточних умовах відкрито про це говорити", - запевнив український президент.

Петро Порошенко вважає, що після того, як з усіх телеканалів, радіостанцій та Інтернет-ресурсів почав литися широкий і нестримний потік емоційно забарвлених повідомлень про гучні викриття, затримання, процеси», це посилило уявлення про масштаби корупції.

"Особисто я позитивно сприймаю цю тенденцію, бо переконаний, що така гіпертрофована увага з боку ЗМІ важлива для того, щоби формувати нульову толерантність до корупції", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко виступив на генеральній асамблеї ООН. Високопосадовець мав слово на дебатах високого рівня, присвячених 15-й річниці ухвалення антикорупційної конвенції. У своєму виступі він підкреслив досягнення України за останні роки – до таких генпрокурор відніс електронне декларування, 1700 звинувачених у корупції посадовців та повернення до бюджету півтора мільярда доларів. Також Луценко висловив сподівання, що закон про антикорупційний суд уже найближчим часом буде схвалений Верховною Радою. Луценко також заявив, що гасло про нечувану корупцію в Україні є також інструментом російської контр-інформаційної війни в усьому світі. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції