Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко запропонував підвищити на 900 грн рівень мінімальної зарплати у 2018-ому

Президент вважає це цілком можливим.

Президент Попрошенко заявив, що вважає за необхідне збільшити мінимальну заробітну плату в Україні з 3200 до 4100 грн, пише УНІАН.

"Два роки тому ми кардинально, майже вдвічі, знизили єдиний соціальний внесок. Наразі можемо говорити про об’єктивний і очевидний позитивний ефект. Як і від збільшення вдвічі мінімальної зарплати, пам’ятаєте, скільки нас критикували, що це буде і бізнес душити, і зажене в тінь, навпаки – вивело з тіні. Це рішення, яке було запроваджене на початку цього року. Це безпрецедентне рішення в умовах України. Це правильне рішення, і на моє переконання, його слід продовжувати," - заявив він. 

"Ми зможемо проаналізувати ситуацію за підсумками півріччя або трьох кварталів і прийняти рішення про підвищення мінімальної заробітної платні до 4100 грн", - додав президент.

У 2018 році мінімальну зарплату буде підвищеної до 4100 гривень. Президент подякував уряду за врахування його пропозиції в проекті державного бюджету на наступний рік.

Опубликовано Святославом Цеголко 4 декабря 2017 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що протягом 2017 року реальна зарплата українців зросла на 20%. Лідером за рівнем середньої зарплатні у жовтні 2017 року був Київ – у середньому у столиці отримують 10792 грн. На другому місці Київська область – 6999 грн, на третьому – Дніпропетровська (6760 грн). 

ВідеоЗарплата 120 тисяч і пожиттєве утримання: Порошенко підписав закон про Конституційний суд

Залиште свій коментар

Вибір редакції