Порошенко заявив, що не зможе подовжити дію воєнного стану без згоди парламенту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Воєнний стан запроваджується на 30 днів.

Українське законодавство не передбачає можливості для президента автоматичного подовження режиму воєнного стану без згоди Верховної Ради.

Про це заявив президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам.

Глава української держави зазначив, що воєнний стан запроваджується на 30 днів і термін його дії завершується 26 грудня.

"Були абсолютні нісенітниці вчора у Верховній Раді, коли всіх лякали тим, що президент без Верховної Ради продовжить дію воєнного стану ще на невизначений термін. Закон не передбачає таких можливостей. І це була пряма дезінформація. Це була спеціально розв’язана компанія фейкових новин або дезінформації навмисно для того, щоб збити прийняття цього Закону", - сказав Порошенко.

Нагадаємо, в ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі. Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на 26 листопада. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", який згодом затвердили українські депутати.

ВідеоПарубій пояснив алгоритм дій щодо запровадження в Україні воєнного стану

Голова верховної ради Андрій Парубій запевняє, що воєнний стан вступить в силу вже завтра в обід. Завтра вранці він повернеться до Києва і підпише закон. Потім документ відправлять на підпис до Президента. Після візи Порошенка закон іще мають надрукувати в офіційний пресі. 

Парубій пояснив алгоритм дій щодо запровадження в Україні воєнного стану

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції