Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко заявив, що віддав накази щодо протидії росіянам в Азовському морі

Президент запевнив, що Україна не буде миритися із незаконним захопленням українських та іноземних кораблів.

Президент України Петро Порошенко віддав накази військовим щодо протидії російській агресії в Азовському морі.

Про це президент заявив в ефірі телеканалу ICTV.

"Ми не будемо миритися із незаконним захопленням українських та іноземних кораблів, які рухаються в напрямку українських портів, у тому числі Маріуполя, для того, щоб зупинити гірничо-металургійний комплекс, який працює на Донбасі", - сказав він.

"І безумовно мною було надано відповідні накази і міністру оборони, і начальнику Генерального штабу, і командувачу ВМС України для того, щоб ми вжили достатніх заходів для того, щоб припинити це порушення закону і зупинити російські провокації", - додав Порошенко.

Нагадаємо, Росія стискає кільце навколо Азовського моря. За два місяці в акваторію агресор доправив 18 військових кораблів, затримано десятки українських суден. При цьому Київ закликає ввести санкції щодо російських портів у Чорному морі у відповідь на затримання Росією суден, що йдуть в українські порти. Народні депутати планують розірвати договір з Росією про спільне використання Азовського моря і Керченської протоки.

ВідеоЗахоплення Азовського моря: військові кораблі Росії за чотири милі від українських пляжів

Росія стискає кільце навколо Азовського моря. За два місяці в акваторію агресор доправив 18 військових кораблів. Затримано десятки українських суден. Київ закликає ввести санкції щодо російських портів у Чорному морі як відповідь на затримання Росією суден, що йдуть в українські порти. 

Захоплення Азовського моря: військові кораблі Росії за чотири милі від українських пляжів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції