Порошенко заявив, що готовий помирити Ющенка з Мєдвєдєвим

Міністр закордонних справ під час візиту до Москви висловив упевненість, що україно-російські відносини будуть налагоджені.

Україна готова до відновлення діалогу з Росією, в тому числі на найвищому рівні. Про це заявив міністр закордонних справ України Петро Порошенко на зустрічі зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим.

Нагадаємо, відносини глав держав двох країн остаточно розлагодилися у серпні після того, як президент РФ Дмитро Мєдвєдєв звинуватив українського колегу Віктора Ющенка в антиросійській політиці. Вже у жовтні два президенти не зустрілися під час візиту до Кишинева.

"Україна готова до відновлення діалогу на всіх рівнях, включаючи найвищий", - відзначив Порошенко. Він також наголосив, що україно-російським відносинам не потрібно "перезавантаження", адже дві держави цілком можуть використовувати величезний потенціал своїх відносин.

У свою чергу, глава МЗС РФ Сергій Лавров висловив надію, що його зустріч з українським колегою буде сприяти розвитку російсько-української взаємодії на основі прагматизму та поваги до інтересів один одного.
Лавров підкреслив, що Росія велике значення надає двостороннім зв'язкам з Україною.

У відповідь Порошенко зазначив, що Україна вважає Росію найближчим сусідом і стратегічним партнером.

Нагадаємо, 23 жовтня Петро Порошенко перебуває з візитом у Москві.

У російській столиці він має обговорити низку питань, серед яких економічна співпраця, підготовка до роботи міждержавної комісії, врегулювання кордонів тощо.

Читайте також:

Порошенко прибув на переговори до Москви

Порошенко зустрівся з Лукашенком і поговорив про торгівлю

Порошенко переорієнтує зовнішню політику України на схід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: