Порошенко збирається страхувати українців від нападу піратів

МЗС подало уряду пропозиції про умови ліцензування крюїнгових компаній в Україні, зокрема, про гарантії безпеки для українських моряків.

Міністерство закордонних справ України запропонувало запровадити обов'язкову страховку українських моряків і компенсацію, у тому числі в разі піратських захоплень.

Як повідомив глава МЗС Петро Порошенко, влада має ліцензувати діяльність в Україні крюїнгових компаній.

"В умовах контрактів, які укладаються з українськими моряками, повинні бути гарантовані забезпечення безпеки українського моряка, складання відповідного страхового поліса, де в умовах контракту буде прописана не тільки сума коштів, які він отримує як заробітну плату, а і сума компенсації за умови страхового випадку, зокрема у разі нападу піратів", - пояснив Порошенко.

Він зауважив, що відповідні законодавчі пропозиції підготовлені з урахуванням досвіду звільнення українських моряків з піратського полону.

Нагадаємо, за 2,8 мільйона доларів з піратського полону був викуплений грецький балкер "Аріана", на борту якого перебували 24 українські моряки. Корабель пробув у піратському полоні 8 місяців.

24 листопада біля західного узбережжя Африки пірати атакували танкер Cancale Star, що йшов під прапором Ліберії. У результаті піратського нападу загинув громадянин України.

28 грудня у полон до сомалійців потрапили ще двоє українців, члени екіпажу танкера St.James Park.

Читайте також:

Сомалійські пірати захопили танкер з українцями

Українець загинув під час нападу піратів біля берегів Африки

Викуп за "Аріану" скинули з літака у відкрите море

Українські моряки відстрілялися від піратів

ВідеоПорошенко збирається страхувати українців від нападу піратів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: