Порошенко: зустріч Ющенка і Мєдвєдєва залежить від позиції Росії

Порошенко намагався домовитись про зустріч президентів, але визнав, що все залежить тільки від Росії.

Проведення зустрічі президентів України і Росії Віктора Ющенка і Дмитра Мєдвєдєва, які влітку обмінялися взаємними докорами, сьогодні залежить від позиції Москви, заявив журналістам після повернення до Києва глава українського МЗС Петро Порошенко.

Порошенко 23 жовтня відвідав з одноденним візитом Москву, де провів переговори зі своїм російським колегою Сергієм Лавровим. Свій візит він назвав дуже продуктивним.

"Нами була задекларована необхідність організації цієї зустрічі (президентів). Сьогодні м'яч знаходиться на половині поля Росії", - сказав український міністр.

Нагадаємо, у серпні президент РФ направив відкрите послання українському колезі, в якому назвав політику України в роки президентства Ющенка відходом від принципів дружби і партнерства з Росією і повідомив про рішення поки не направляти в Україну нового російського посла. Ющенко, у свою чергу, оприлюднив заяву, в якій висловив розчарування позицією російської сторони.

Виступаючи в кінці вересня в Піттсбурзькому університеті (США), Мєдвєдєв відзначив, що, на його погляд, з боку українського керівництва, в тому числі президента, не вживалися достатні кроки для розвитку російсько-українських відносин. Він заявив, що не схильний перебільшувати розбіжності між Росією і Україною, але при цьому визнає, що на міждержавному рівні відносини двох країн деградували.

Читайте також:

Мєдвєдєв пригадав Ющенку усі його антиросійські провокації

Мєдвєдєв відмовився зустрічатися з Ющенком

Мєдвєдєв поскаржився американцям на Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: