Порошенко звернувся до українців із нагоди другої річниці Революції гідності

Дата публікації
Перегляди
2112
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Порошенко звернувся до українців із нагоди другої річниці Революції гідності

Порошенко звернувся до українців у День Гідності / Фото: Сайт президента України

Президент віддав шану Героям Небесної Сотні, а також захисникам України на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко записав відеозвернення до українці з нагоди другої річниці початку Євромайдану.

Порошенко наголосив, що, хоча від Революції гідності минуло два роки, проте її історичне значення очевидне.

"Крах диктаторського режиму зірвав плани з ліквідації України, її перетворення на підпорядковану Кремлю малоросійську автономію, керовану п'ятою колоною. І тоді з Москви запустили "план Б" — військову агресію і спробу розчленувати нашу країну. Прорахувалися. Бо нема Малоросії — залишилася в підручниках історії. Новоросії теж не існує — виявилася кремлівською галюцинацією. А от Україна була, є і буде! І головне, що ми як народ довели це за ці два роки", - зазначив Порошенко.

Президент також відзначив зміни, які Україні вдалося зробити за цей час, зокрема, підписати пакет безвізових законів, завершити процес асоціації України та ЄС, збудувати нову армію, уникнути дефолту, згуртувати міжнародну коаліцію, впровадити децентралізацію, запустити механізм боротьби проти корупції, створити Національну поліції тощо.

Одночасно Порошенко прозвітував про перебіг слідства щодо вини Януковича та його поплічників до кривавих подій на Майдані, зазначивши, що замовником злочинів був особисто Янукович, а виконавцями  - тодішнє керівництво МВС, СБУ, РНБО.

Президент віддав шану Героям Небесної Сотні, а також захисникам України на Донбасі, зазначивши, що Революція гідності завершиться тоді, коли буде виконаний повний пакет європейських змін.

Нагадаємо, що в суботу, 21 листопада, Україна відзначає другу річницю Євромайдану - День Гідності та Свободи.

Наступна публікація