Порошенко звільнив скандального суддю Оберемка і двох суддів, які перейшли на бік "ДНР"

Суддя Оберемко п'яним керував автівкою і погрожував вогнепальною зброєю працівнику ДАІ.

Президент Петро Порошенко звільнив за порушення присяги суддів Донецького окружного адміністративного суду Наталію Мальцеву та Наталію Спасову, а також судді Макарівського районного суду Київської області Владислава Оберемка.

Відповідні укази президент підписав на підставі подання Вищої ради юстиції, повідомляє прес-служба Порошенка.

Судді Наталія Мальцева та Наталя Спасова, обіймаючи посади суддів України, у січні 2015 року зайняли посади у так званих "судах" бойовиків "ДНР".

"Такі дії згаданих суддів порушують Конституцію і закони України та підривають довіру до них, як носіїв судової влади України", - йдеться у повідомленні.

Суддя Владислав Оберемко у ніч проти 28 лютого 2015 року, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, не виконав вимоги працівника ДАІ про зупинку авто, а коли його зупинили, лаявся, відмовився надати документи правоохоронцям, погрожував вогнепальною зброєю і ухилявся від проходження медичного огляду.

ВідеоПрокуратура готується посадити на сім років суддю Владислава Оберемка

Окрім того, у повідомленні прес-служби Порошенка йдеться, що 15 вересня 2014 року під час розгляду у судовому засідання цивільної справи суддя Оберемко допустив порушення обов'язку забезпечення справедливого та неупередженого розгляду справи, чим порушив присягу судді.

Іншими указами президент України звільнив ще 11 суддів у зв'язку з поданням заяви про звільнення за власним бажанням чи про відставку, а також через закінчення строку, на який було призначено суддю. Крім того, Порошенко підписав укази про переведення 5 суддів та призначення 27 суддів низки судів.

Нагадаємо, МВС анулювало дозвіл на зброю скандального судді Владиславу Оберемку. Анульовано дозвіл на мисливську зброю і травматичний пістолет Макарова, яким суддя погрожував даішнику. Вся зброя разом з дозвільними документами вилучена у Оберемка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: