Порошенку не знайшлося місця в керівництві "Нашої України"

Прізвище Порошенка взагалі не значилося в списку кандидатів до складу політради "Нашої України", за яких проголосував з'їзд партії.

До нового складу політради партії "Наша Україна" не потрапив кум і давній соратник Віктора Ющенка Петро Порошенко. Його прізвище взагалі не значилося в списку кандидатів, за яких проголосував з'їзд партії.

Колишня голова політради Віра Ульянченко закликала не акцентувати на цьому увагу. "Ну і що? У нас не обрали до політради багатьох людей, які входили до попереднього складу ради партії", - сказала Ульянченко.

Вона пояснила, що Порошенко не був висунутий вінницьким осередком партії "Наша Україна", який делегував його до попереднього складу політради.

За інформацією видання "Українська правда", зараз не зрозуміла партійна приналежність Порошенка.

Так заяву про вхід до "Нашої України" він начебто не писав. Натоміть його пов'язують з партією "Солідарність", а його соратники начебто балотуватимуться до Вінницької облради за списком партії "Єдність"

При цьому в звіті голови політради про діяльність "Нашої України" в період з червня 2009 по вересень 2010 прізвище Порошенка згадується в переліку тих однопартійців, які були активними учасниками ток-шоу на центральних телеканалах.

Також на з'їзді в п'ятницю було проголосовано персональний склад ради партії чисельністю до 140 осіб. З'їзд також рекомендував раді партії обрати головою Валентина Наливайченка.

Читайте також:

Партія Ющенка планує перемогти на виборах президента

Ющенко оголосив боротьбу з окупантом: кому й у що, до біса, вірити?

В партію Ющенка вступили колишні міністри і депутат від БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: