Порошенку загрожує до 12 років в'язниці

Глава Ради Нацбанку Петро Порошенко може виявитися причетним до шантажу "регіонала" Бориса Колеснікова та його незаконного арешту у 2005 році.

"Регіонал" Борис Колесніков дав свідчення щодо голови ради Нацбанку Петра Порошенка.

Про це розповів газеті "Сегодня" на умовах анонімності один із членів парламентської слідчої комісії, яка займається справою Колеснікова.

Як відомо, Колесніков у квітні 2005 року був арештований за обвинуваченням у вимаганні, потім справу було закрито за відсутністю складу злочину й порушено іншу – з приводу фальсифікації цієї справи.

Порошенко в 2005 році обіймав посаду секретаря РНБО. За словами джерела в парламентській слідчій комісії, Колесніков "розповів, що був запрошений до Порошенка 1 квітня 2005 року для розмови".

"Секретар РНБО повідомив Колеснікову, що проти нього й Ріната Ахметова готується кримінальна справа. Мовляв, організатори хочуть отримати акції низки "ахметовських" підприємств, а також телеканалів", - переказав співрозмовник видання.

"Борис (Колесніков) не конкретизував, чи вважає він, що Петро Олексійович (Порошенко) діяв як друг, що попередив товариша, чи як здирник. Якщо другий варіант – то справа має судову перспективу. Якщо провину доведуть, то Порошенку світить до 12 років в'язниці за вимагання", - додав він.

Історію про розмову з якоюсь людиною з оточення Віктора Ющенка сам Колесніков раніше розповідав неодноразово. Імен він не називав, але трактував цю бесіду однозначно як спробу вимагання.

Читайте також:

Порошенко отримав чорну мітку від Колеснікова

Колеснікову запропонували пройти тест на дебілізм

Луценко відмовився вибачатися перед Колесніковим

Порошенко захотів працювати в уряді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: