Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відчувається острах людей, однак паніки немає.

Перший випадок зараження коронавірусом стався у Чернівецькій області 3 березня. З того часу на Буковині та самих Чернівцях виявили всього 47 осіб із COVID-19. Чернівецький фотограф Максим Козменко показав, як живе місто за 20 кілометрів від епіцентру поширення коронавірусу.

Найбільше заражених у області перебуває у селі Колінківці. Тут вже встановили блокпости через спалах, мешканці живуть в умовах надзвичайної ситуації.

У самих Чернівцях порожньо, людей та машин мало. Люди, які виходять з дому, ніби стають більш бадьорими, однак пересторога та острах відчуваються. За словами фотографа, рівень відповідальності мешканців збільшився. 

"Якщо минулого тижня я шукав когось у масці на вулицях, то тепер я шукаю когось без неї", - зазначив він.

Фотогалерея Порожнє місто і всі у масках: фотограф показав життя Чернівців на карантині (18 фото)

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції