Портнов: Азаров „кришує” рейдерів”

БЮТ в новому Кабміні має намір ліквідувати міжвідомчу комісію з протидії рейдерству. Про це заявив кандидат у народні депутати Андрій Портнов.

Андрій Портнов
Кандидат у народні депутати від БЮТ Андрій Портнов. (Фото: e-news.com.ua)
Блок Юлії Тимошенко в новому Кабміні має намір ліквідувати міжвідомчу комісію з протидії рейдерству. Про це в інтерв`ю газеті „Дело” від 5 листопада заявив кандидат у народні депутати від БЮТ Андрій Портнов.

За його словами, ця комісія, яку сьогодні очолює перший віце-прем`єр Микола Азаров, не „бореться з рейдерством, а „кришує” рейдерів”.

Портнов зазначив, що схема роботи цієї комісії проста - ”будь-який конфлікт між акціонерами „потрібного” підприємства називають рейдерством, „призначають” винного і потім починають його „мати” всією країною”.

„Коли наш блок прийде до влади, ми цю комісію ліквідуємо - я вам обіцяю”, - заявив він.

Також Портнов запевнив, що його політична сила не висуватиме на посаду голови Держкомісії з цінних паперів і фондового ринку діючих членів цього органу.

За його словами, оскільки ця посада входить в квоту БЮТ згідно з коаліційною угодою, то кандидатура на пост голови ДКЦПФР розглядатиметься колективно на засіданні фракції.

„Я думаю, що пропонувати в керівники ДКЦПФР будуть не тільки депутатів БЮТ, але і людей, які просто добре розбираються у фінансах, мають великий досвід роботи на фондовому ринку і користуються пошаною серед його учасників. Але в числі претендентів точно не буде діючих членів Комісії”, - сказав він.

При цьому А.Портнов запевнив, що на одну з керівних посад в ДКЦПФР буде запрошений колишній керівник цього відомства Олег Мозговий.

Коментуючи свою відмову очолити це відомство, Портнов зазначив, що все ж за певних умов може розглянути таку пропозицію. Зокрема, за його словами, якщо буде повністю укомплектований керівний склад ДКЦПФР, відбудеться покращення матеріально-технічного забезпечення, істотне підвищення заробітної плати співробітникам ДКЦПФР.

Ще однією умовою Портнов назвав гарантії коаліції щодо того, що в парламенті будуть підтримані перші внесені Держкомісією проекти законів - "Про акціонерні товариства", "Про похідні цінні папери" і законопроект, що зобов`язує зосередити торгівлю цінними паперами на організованому фондовому ринку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: