Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Портнов прокоментував звільнення з університету Шевченка

Він каже, що спокійно відреагував на цю новину.

Заступник глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що спокійно прийняв рішення керівництва Національного університету ім. Шевченка звільнити його з вишу.

Про це Портнов написав у своєму Telegram-каналі.

"Адміністрація Національного університету ім. Шевченка скасувала наказ про моє призначення в університет. Спокійно приймаю це рішення і продовжую займатися Порошенком", – заявив юрист.

Нагадаємо, близько 22:00 четверга, 20 червня, до протестувальників у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка приїхав ректор внз Леонід Губерський. Після розмови зі студентами та активістами ректор пообіцяв звільнити Андрія Портнова з роботи, а також вибачився за його призначення. Згодом Губерський підписав наказ про звільнення.

Відео Під тиском студентів у КНУ звільнили ексзаступника глави адміністрації Януковича Портнова

Протестувальники зібралися під червоним корпусом університету 20 червня ввечері з вимогою до ректора Леоніда Губернського розірвати договір з Портновим. Соратник Януковича Андрій Портнов є доктором юридичних наук. Його називають розробником диктаторських законів 16 січня. Після Євромайдану та втечі Януковича Портнов також виїхав за кордон.  

Під тиском студентів у КНУ звільнили ексзаступника глави адміністрації Януковича Портнова

Перед цим ректор підписав наказ про призначення Портнова на роботу до університету на посаду професора кафедри конституційного права юридичного факультету від 1 вересня 2019 року до 30 червня 2020-го.

Невдоволені студенти та активісти у четвер, 20 червня, ввечері вийшли на протест під стіни центрального корпусу університету. Потім зайшли всередину й заявили, що ночуватимуть у виші, доки до них не прийде на розмову ректор і не звільнить Портнова.

"Послухав озвучені на мітингу проти Портнова тези і настільки з ними згоден, що повністю приєднуюся до сказаного, поділяю висловлену стурбованість і тепер і сам виступаю проти Портнова", - іронічно написав Портнов у Telegram.

Нагадаємо, Портнов працював за сумісництвом на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ імені Шевченка протягом 2009-2014 років. Політика звільнили в лютому 2014 року.

"Він працював тоді як сумісник, був звільнений у зв’язку з тим, що ми прийняли на його посаду штатного працівника. Ви знаєте, ким він тоді був по основній посаді", – зазначив "Радіо Свобода" керівник відділу кадрів Олексій Іванченко.

Портнов працював в Адміністрації колишнього президента Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.

5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік ЄС виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.

Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції