Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Портнов розриває договір про управління каналом NewsOne

Таке рішення він ухвалив у зв’язку зі зміною власника.

Колишній заступник голови Адміністрації президента України за часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який нещодавно отримав в управління телеканал NewsOne, заявив, що розриває цей договір та більше не матиме стосунку до діяльності каналу.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"До всіх подій навколо NewsOne додалася ще одна. На каналі змінюється власник. На рішення про зміну структури власності я вплинути не можу... У зв'язку з цим, я ініціював розірвання договору про управління NewsOne", - заявив Портнов.

Він також зазначив, що продовжуватиме бути на зв’язку із менеджментом каналу та захищати його в судах, але жодного стосунку до діяльності телеканалу більше не матиме.

"Відсьогодні я більше не буду мати стосунку до інформаційної, адміністративної або іншої діяльності телеканалу", - підкреслив Портнов.

Уважаемые друзья, ко всем событиям вокруг NewsOne добавилось ещё одно. На канале меняется собственник. Происходит это...

Опубліковано Andrey Portnov П'ятниця, 5 жовтня 2018 р.

Таке рішення він ухвалив у зв’язку зі зміною власника телеканалу – 5 жовтня нардеп Євгеній Мураєв повідомив, що його батько Володимир передав корпоративні права на телеканал депутату від фракції "Опозиційний блок" Тарасу Козаку.

Наприкінці серпня екс-заступник голови АП Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що отримав в управління телеканал NewsOne: власник 100% статутного фонду компанії Володимир Мураєв - батько нардепа Євгена Мураєва - передав йому телеканал в управління терміном на 3 роки. Мураєв-молодший цю інформацію підтвердив.

Згодом спікер Верховної Ради України Андрій Парубій розповів, що дав доручення підготувати відповідні закони щодо діяльності телеканалів "112 Україна" та NewsOne, оскільки петиція з проханням їх закрити набрала достатньо голосів. Депутати цю петицію підтримали та звернулись до РНБО щодо застосування санкцій до окремих товариств, причетних до телеканалів "112" та NewsОne.

ВідеоПарламент вимагає застосувати санкції до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne

Причина - поширення цими ЗМІ дезінформації, ворожої пропаганди та лобіювання інтересів держави-агресора Росії. Із таким проханням парламент звернувся до Ради нацбезпеки і оборони. Постанова була внесена на голосування, бо на сайті ВР під відповідною петицією підписалися більше 25 тисяч громадян. Нардепи, зокрема, рекомендують заблокувати активи телеканалів та анулювати їхні ліцензії.

Парламент вимагає застосувати санкції до власників телеканалів "112 Україна" та NewsOne

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції