Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Портнов влаштувався професором в університеті Шевченка – студенти готують акцію протесту

Політик повернувся до України після п'яти років перебування за кордоном.

Ексзаступник голови Адміністрації президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов планує працювати на кафедрі конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цю інформацію підтвердив керівник відділу кадрів Олексій Іванченко, передає "Радіо Свобода".

"Портнова Андрія Володимировича прийняти з 1.09.2019 до 30.06.2020 року на умовах строкового трудового договору до проведення конкурсу на посаду професора кафедри конституційного права", – зацитував Іванченко наказ про працевлаштування Портнова.

У виші пояснили, що процедура прийняття на роботу до проведення конкурсу застосовується до всіх викладачів, які не входять до штату університету.

"Конкурс зазвичай відбувається десь усередині навчального року, взимку чи навесні, іноді буває декілька конкурсів. Якщо людина проходить конкурс, вона зараховується потім на наступний навчальний рік вже як штатний викладач. Не проходить конкурс – 30 червня ми з цією людиною прощаємось", – пояснив Іванченко.

Тим часом студенти протестують проти повернення Портнова на кафедру конституційного права.

"ЗМІ пишуть, що Портнов відновився професором юридичного факультету Національного університету ім. Шевченка і студенти пропонують протестувати. Інформую, мене не відновлювали, а заново прийняли на кафедру конституційного права. І я підтримую будь-який протест, крім голодування. Громадяни повинні вільно висловлювати свої думки і проводити дозвілля в будь-якому зручному для них форматі", прокоментував Портнов у Telegram.

Тим часом студенти та випускники готують протестну акцію "Ні Портнову в КНУ". Вона відбудеться 20 червня о 18:30 біля червоного корпусу університету.

Нагадаємо, Портнов працював за сумісництвом на кафедрі конституційного права юридичного факультету в КНУ імені Шевченка протягом 2009-2014 років. Іванченко нагадав, що політика звільнили в лютому 2014 року.

"Він працював тоді як сумісник, був звільнений у зв’язку з тим, що ми прийняли на його посаду штатного працівника. Ви знаєте, ким він тоді був по основній посаді", – зазначив керівник відділу кадрів.

Портнов працював в Адміністрації колишнього президента Януковича, у січні 2014-го став першим заступником голови АП. Після втечі Януковича Портнов також залишив Україну і п’ять років перебував за кордоном.

5 березня 2014 року Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Під санкції потрапив також Портнов. Через рік ЄС виключив із санкційного списку чотирьох колишніх українських високопосадовців, зокрема і Портнова.

Портнов повернувся до України 19 травня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції