У Януковича заперечили арешт пікетувальників під Радою

За словами Портнова, не було ні затримань, ні санкцій судів про затримання учасників і організаторів акції протесту підприємців.

Андрій Портнов
УНІАН
Андрій Портнов
 Організаторів акції проти Податкового кодексу ніхто не затримував, заявив заступник голови адміністрації президента Андрій Портнов, який курирує контакти глави держави із судовою владою.

За словами Портнова, станом на 22:00 16 листопада не було ні затримань, ні санкцій судів про затримання учасників і організаторів акції протесту підприємців.

"Станом на даний момент не проведено жодного затримання, не видано жодної санкції суду про затримання, суди столиці не приймали рішень в рамках адміністративних правопорушень. Жодного рішення про затримання не приймала і міліція", - сказав Портнов.

Співробітники МВС склали лише один протокол "за дрібні правопорушення", уточнив Портнов. При цьому, за його словами, до правопорушника не застосовувалося затримання.

Заступник голови адміністрації президента підкреслив, що при багатотисячному мітингу "один протокол є цілком природним і допустимим показником".

Раніше, нагадаємо, з'явилося повідомлення про затримання міліцією голови правління Коаліції учасників Помаранчевої революції Сергія Мельниченка.

Пізніше міліція спростувала інформацію страйккому пікетувальників про те, що суд видав дозвіл на арешт організаторів акції протесту.

Нагадаємо, українські підприємці почали масові акції протесту проти ухвалення Податкового кодексу. Зокрема, у Києві зібралося не менше 30 тисяч мітингувальників.

Читайте також:

Податківцям дозволили забирати майно без рішення суду

Рада надала Податковій функції слідчої служби

Тимошенко покликала обурених підприємців іти на Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: