Портнов заявив, що зав'язав з політикою і "пішов працювати на іншу роботу"

Колишній соратник Тимошенко заявив, що закінчив з політичною роботою "з ідеологічних причин", а не через нову посаду а Адміністрації Януковича.

Призначений на посаду заступника глави Адміністрації президента Андрій Портнов не вважає перехід на свою нову посаду зрадою лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

"Я для себе сформулював його (вчинок свій - ред.) таким чином: я не вступав в Партію регіонів, не переходив в коаліцію - я закінчив політичну діяльність, написав заяву про складання депутатських повноважень і прийняв пропозицію глави держави перейти на державну службу. Тобто пішов працювати на іншу роботу", - заявив Портнов в інтерв’ю "Українській правді".

Портнов заявив, що свого часу не приховував свого незадоволення деякими кроками Юлії Тимошенко.

Він також розповів, що тільки в день призначення одержав близько двох сотень дзвінків і смс, зокрема від найближчого оточення Тимошенко, проте всі вони були вітальними або напутливими.

Також колишній соратник Тимошенко нагадав, що після президентських виборів припинив юридичне обслуговування БЮТ, а також подав у відставку з посади заступника керівника фракції БЮТ.

При цьому, за його словами, він зосередився на роботі в комітеті з правосуддя, у Вищій раді юстиції і на кафедрі адміністративного і конституційного права Національного університету Шевченка, де працює професором.

"Тобто я закінчив з політичною роботою з ідеологічних причин, а не у зв’язку з призначенням до Адміністрації президента. Ще задовго до виборів я неодноразово доводив до відому Юлії Тимошенко і Олександра Турчинова, що не планую продовжувати юридичну і будь-яку іншу роботу, і просив мене замінити", - сказав він.

Нагадаємо, 2 квітня президент Віктор Янукович призначив Портнова заступником глави своєї Адміністрації: відтепер той буде керувати Головним управлінням з питань судової реформи і судоустрою.

За декілька днів до цього Портнов дав згоду на входження до складу Робочої групи з питань судової реформи, також створеної президентом, в якої завданням є підготовка узгоджених пропозицій з комплексного реформування судової системи для забезпечення гарантій реалізації конституційного права громадян на судовий захист, вдосконалення законодавчої бази щодо судоустрою, судочинства, статусу суддів тощо.

У БЮТ, в свою чергу, заявили, що Андрій Портнов не належав до ідейних членів команди і не відстоював ідеологію Юлії Тимошенко, а також називають його призначення заступником глави Адміністрації президента зрадою.

Читайте також:

Троє бютівців підтримали призначення Портнова

В БЮТ назвали призначення Портнова зрадою

Юрист Тимошенко став заступником глави Адміністрації Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: