СБУ допитала Портнова у справі RosUkrEnergo

Андрій Портнов був допитаний СБУ у справі RosUkrEnergo. Адвокати Діденка наполялягали на залученні Портнова до слідства як свідка.

Заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов був допитаний СБУ у справі RosUkrEnergo.

Про це повідомляють джерела, наближені до Кабміну.

Також адвокати колишнього заступника керівника НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка, який звинувачується Службою безпеки України у зловживанні службовим становищем, клопотали щодо притягнення в якості свідка у справі нинішнього заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова.

Саме Андрій Портнов, який безпосередньо готував всі договори між "Нафтогазом" і "Газпромом" у 2009 році і відповідав за юридичний супровід угоди, яку оскаржує RosUkrEnergo.

Окрім того, адвокати ще одного колишнього чиновника, що проходить у цій справі — екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка — подавали клопотання про залучення в якості свідків керівників "Газпрому".

Проте суд не задовольнив ці клопотання.

Нагадаємо, Міжнародний арбітражний трибунал Стокгольма 8 червня 2010 року зобов'язав НАК "Нафтогаз" повернути RosUkrEnergo 11 млрд кубометрів газу, а також виплатити компанії встановлений контрактом штраф у товарній формі в розмірі 1,1 млрд кубометрів газу.

Незабаром після цього глава СБУ Валерій Хорошковський повідомив щодо порушення справи за фактом нанесення збитків державі у зв'язку з рішенням Стокгольмського арбітражу.

У даній справі заарештовані перший заступник голови НАКу Ігор Діденко, екс-голова Державної митної служби України Анатолій Макаренко.

На сьогоднішній день вже дві судові інстанції Україні підтвердили правомірність рішення Арбітражного інституту Торгової палати міста Стокгольм. Для завершення процедури його імплементації необхідно останнє рішення — Верховного суду України.

Читайте також:

Суд знову не відпустив Макаренка з-під арешту

Експерти вважають, що Макаренка і Діденка "призначили винними"

Янукович пообіцяв, що Україна віддасть газ Фірташу

RosUkrEnergo вимагає в суді примусово стягнути з "Нафтогазу" газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: