Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед святом планувалось провести проплачені акції протесту за дорученням з РФ.

Співробітники Служби безпеки України провели обшуки у керівників Компартії перед 9 Травня.

Про це йдеться на сторінці СБУ у Facebook.

Спочатку правоохоронці встановили, що за дорученням російських кураторів планувалось проведення проплачених акцій протесту. Акції мали дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні та спрямовувались на насильницьку зміну й повалення конституційного ладу або захоплення державної влади.

За інформацією слідства, до антидержавної діяльності були причетні представники Комуністичної партії України. Співробітники спецслужби провели низку санкціонованих обшуків у Києві та області, зокрема за місцями проживання керівників компартії.

Під час обшуків правоохоронці знайшли агітаційні матеріали із забороненою символікою, що хотіли поширювати 9 Травня на замовлення російських кураторів. Зловмисники хотіли дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі та спровокувати силові сутички між активістами громадсько-політичних об’єднань.

Наразі в СБУ проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення дій з метою захоплення державної влади та державної зради, тобто за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 109 та ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, шанувальники комуністичного минулого провели демонстрації до 1 Травня. Першотравневі політичні пристрасті вирували з стріляниною, георгіївськими стрічками та "польотами" кефіру.

ВідеоШтовханина і георгіївська стрічка: як в українських містах відзначили День праці

Загалом на демонстраціях Перше травня відзначили кілька тисяч українців, здебільшого на Сході та Півдні. І вже традиційно шанувальників комуністичного минулого зустрічали представники націоналістичних організацій.

Штовханина і георгіївська стрічка: як в українських містах відзначили День праці

Залиште свій коментар

Вибір редакції