Порушення прав і загроза життю: Україна звернеться до ООН і ОБСЄ через екологічну катастрофу у Криму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також готується звернення до прокуратури для порушення кримінальної справи.

Україна звернеться до міжнародних організацій через забруднення повітря сірчаною кислотою на півночі анексованого Криму, аби задокументувати факт порушення прав людини.

Про це повідомив представник українського омбудсмена із дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим і Севастополя Ісмаїл Халіков у Facebook.

За його словами, інформацію передадуть до ООН, ОБСЄ, ВООЗ та Організації Червоного хреста.

Окрім цього, Україна звернеться до Прокуратури АРК щодо порушення кримінальної справи стосовно осіб, які причетні до порушення екологічних прав громадян на тимчасово окупованих територіях України та загрози їхньому життю.

Також Халіков відзначив - велике занепокоєння викликає те, що досі не оголошено надзвичайний стан, не евакуйовують доросле населення, а окупанти продовжують "заспокоювати" людей.

ПО СИТУАЦІЇ НА ПІВНОЧІ КРИМУ У ніч з 23-го на 24-те серпня на півночі Криму стався викид невідомої речовини. Спочатку...

Опубліковано Ismail Khalikov Вівторок, 4 вересня 2018 р.

Нагадаємо, мешканці півночі анексованого Криму вже другий тиждень потерпають від смердючого та задушливого запаху. На забруднення повітря сірчаною кислотою скаржаться жителі Армянська, Красноперекопська та Джанкоя. Крім того, ситуація почала розповсюджуватися і на материкову частину України. 

4 вересня глава окупаційної влади півострова Сергій Аксьонов заявив, що з міста Армянськ через забруднення повітря нібито планують вивезти дітей шкільного та дошкільного віку.

ВідеоЧерез екологічну катастрофу в Армянську евакуйовують дітей

Окупаційна влада, намагаючись уникнути паніки, називає це запобіжним заходом. Дошкільнят вивозять до місцевих санаторіїв із мамами, старших дітей - з вчителями. Отруйні викиди потрапили в повітря ще в ніч проти 24-го серпня з хімзаводу "Кримський титан". Утім, в прилеглих до Криму районах, зокрема, на Херсонщині, хімічні речовини в повітрі зафіксували лише днями.

Через екологічну катастрофу в Армянську евакуйовують дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції