Посадили на металевий цеп: у Вінницькій області люди знущалися з місячного козуленя

Посадили на металевий цеп: у Вінницькій області люди знущалися з місячного козуленя

Фото: ТСН

Тварина знесилена і дуже квола, кажуть зоозахисники.

У Вінницькій області люди знущалися з місячного козуленя, якого знайшли у лісі. Прив'язану дику тварину випадково помітили поліцейські, які навідалися до проблемної родини.

Зараз у дитинчаті нові господарі. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Нове ім’я йому придумали одразу - Бембі, як в мультику.

Бембі знесилений і дуже кволий, кажуть зоозахисники. Тому для нього розробили спеціальний раціон.

"Він буде пити дитячу суміш, спочатку від 2 до 6 міс, потім від 6 до 12. І це треба кормити 4-5 місяців", - каже волонтерка Наталія Матющенко.

Знайшли тварину випадково. Троє поліцейських, які навідались до неблагополучної родини, на подвір’ї побачили прив’язану дику козу.

"Козуля була прив'язана на ланцюгу біля дерева на території. Був нашийник і був металевий цеп", - розповів дільничний поліцейський Олександр Недошовенко.

Тримали на прив'язі заради розваги: у Вінницькій області селяни знущалися над козуленям

Тримали на прив'язі заради розваги: у Вінницькій області селяни знущалися над козуленям

Господарка Ніна Лазарчук розповідає новітню історію Бембі. Начебто знайшла її в лісі, забрала та прив'язала. Жінка виправдовується і запевняє, що на шашлик тварину пускати не збиралась. Щоправда, визнає, що на прив’язі Бембі сидів часто.

Житиме тепер Бембі у притулку для диких тварин. Волонтери кажуть, випустити його назад в природу вже не можна.

Якщо знайшли тварину в лісі, в жодному разі не можна забирати малюків диких тварин, закликають зоозахисники. Адже за ними обов’язково повернеться мама.

"Будь-яка дика коза відводить людей в сторону, бо маленьке не може втікти за нею, а козиня лягає під кущик і ховається. Потім козочка вертається і пікає, вони пікають, і воно до неї виходить", - пояснює волонтерка Наталія Матющенко.

Для Бембі вже готують просторий вольєр біля лісу. Тут ще кілька врятованих козуль. Всі вони жили в господарів заради розваги.

Повʼязані теми:

Наступна публікація