Посадовці "Укрзалізниці" погоріли на хабарі за оренду землі на Київщині

Залізничники вимагали 150 тисяч доларів за оренду ділянки.

Прокуратура затримала посадовців ПАТ "Укрзалізниця" за вимагання хабара у розмірі 150 тисяч доларів.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook генпрокурор України Юрій Луценко.

"Знову Укрзалізниця. За вимагання хабара в 150 тис. доларів затримано начальника Департаменту майнових та земельних ресурсів А. Тимошенка та заступника начальника юридичного департаменту О. Ященка", - написав він.

За словами Луценка, наразі в компанії тривають обшуки.

Своєю чергою у прес-службі "Укрзалізниці" уточнили, що йдеться про договір оренди земельної ділянки в смт Пісківка, і запевнили, що сприяють проведенню слідчих дій.

"Обшуки проводяться відповідно до ухвали Дніпровського районного суду м. Києва. Керівників кількох департаментів підозрюють у змові стосовно договору оренди земельної ділянки в смт Пісківка", - додали у компанії.

Окремо в "Укрзалізниці" наголосили, що сподіваються на об'єктивність розслідування кримінального провадження від 15 березня 2017 року, та зазначили, що підозрюваний у змові заступник начальника юридичного департаменту був призначений на цю посаду лише 1 червня 2017 року, а до цього взагалі не працював у галузі залізничного транспорту.

Нагадаємо, напередодні на Закарпатті на хабарі погорів директор медичного коледжу. Він вимагав тисячу доларів для вирішення питання про зарахування абітурієнтки.

Залиште свій коментар