Перейти до змісту
Після звільнення Фокіна з ТКГ його колишню посаду взагалі скасували

Після звільнення Фокіна з ТКГ його колишню посаду взагалі скасували

Посада заступника керівника української делегації в ТКГ не є обов'язковою.

Посаду першого заступника керівника української делегації на переговорах Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі скасували. Тож на місце звільненого Вітольда Фокіна не шукають заміни.

Про це у коментарі "Громадському радіо" розповів журналіст, блогер і представник Донбасу на переговорах Денис Казанський.

"Фактично у нього (Фокіна. — Ред.) не було якоїсь посади, він формально був заступником, але поки нікого не розглядають. Ця посада не є обов'язковою, очільнику делегації не обов'язково мати заступника, тому просто можна сказати, що ця посада скасована", — заявив він.

Нагадаємо, недавно Вітольда Фокіна звільнили з посади першого заступника голови української делегації в ТКГ.

Як відомо, однією з причин виключення Фокіна з ТКГ стала його скандальна заява, що на Донбасі немає війни між Україною та Росією, натомість там, за його словами, бойові дії ведуть найманці з 30 країн.

Відео Вітольд Фокін закінчив роботу в Тристоронній контактній групі – його звільнили за указом Президента

У повідомленні йдеться про те, що Фокін відступив од справедливої оцінки окупації Росією Криму та частини Донбасу. На посаді першого заступника голови української делегації в ТКГ Фокін перебував трохи більше місяця. За цей час запам'ятався кількома скандальними заявами. Він називав російських окупантів "повстанцями", а також сказав, що не бачить війни між Росією та Україною, а бойові дії на Донбасі, мовляв, ведуть найманці з 30 країн. Повні випуски дивіться на 1+1 video

Вітольд Фокін закінчив роботу в Тристоронній контактній групі – його звільнили за указом Президента

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин