Поштарка грубила і відбріхувалась: мовляв, купила вкрадений светр на "секонді"

Поштарка грубила і відбріхувалась: мовляв, купила вкрадений светр на "секонді"

Молода пара не повірила власним очам, коли побачили довгоочікуваний чоловічий светр

На прохання показати річ працівниця Укрпошти відповіла: "Може, тобі ще й труси показати?".

У Дніпропетровську молодій парі пощастило швидко розшукати втрачену на пошті посилку - замовлений у Британії одяг був на працівниці поштового відділення. Туди люди прийшли з'ясовувати, куди ж поділося їхнє замовлення.

Читайте: За вкрадений светр у дніпропетровській "Укрпошті" звільнили все керівництво

Молода пара не повірила власним очам, коли довгоочікуваний чоловічий светр побачили на працівниці того поштового відділення, куди мала прийти посилка. Чоловік навіть устиг сфотографувати співробітницю у  своєму светрі, йдеться у сюжеті ТСН.

Микола Ягорцев каже, що замовив светр іще 6 вересня. Пакунок мав надійти на пошту максимум упродовж двох тижнів. Але й за півтора місяця про нього не було жодної звістки. Коли побачив замовлення на працівниці пошти, попросив її показати річ.

"Мені відповіли: може, тобі ще труси показати? Сказали, що кофту купили на "секунді" на початку літа, хоча ця колекція - нова. На початку літа її ще не було, не те, що на секонді", - пояснив замовник посилки.

Чоловік переконаний - збігів бути не може. Адже замовляє одяг на спеціалізованому британському сайті.

"Це ексклюзив. Тільки на цьому сайті можна замовити. В магазинах такого не продають", - розповів Микола.

Він повернувся на пошту наступного дня для розмови з керівництвом. Лише тоді йому віддали светр, але вже без бірки.

Оператора, яка вдягла светр, вчора на роботі не було, як і керівників відділення. Одна працівниця зізнається, що у п'ятницю звільнили і операторку, і керівницю відділення.

Прокоментувати інцидент керівництво обласного відділення Укрпошти не змогло. Директора, за словами секретарки, немає на місці. За контактними телефонами для клієнтів теж розмовляти не забажали.

Справою зі светром на пошті зацікавилася міліція, а замовникам посилки Укрпошта повернула 630 гривень, сплачені за светр, та вибачилася. Але Микола Ягорцев не задоволений. Каже, невідомо, куди зникли ще три його посилки.

У Дніпропетровську працівник Укрпошти вирішила вкрасти посилку

У Дніпропетровську працівник Укрпошти вирішила вкрасти посилку

Повʼязані теми:

Наступна публікація