Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Посилення карантину через коронавірус: Україна може повністю зупинити пасажирський рух через держкордон

На виконання доручення міністерства мають два дні.

Україна через стрімке поширення нової коронавірусної інфекції COVID-19 може в найближчі дні повністю зупинити пасажирський рух через держкордон в обидві сторони. Відповідні обмеження повинні опрацювати Міністерство закордонних справ, МВС і Мінінфраструктури.

Таке доручення надав прем'єр-міністр Денис Шмигаль на під час засідання уряду 25 березня, йдеться у його Telegram.

"Щоб пришвидшити подолання коронавірусної інфекції, потрібно прораховувати всі можливі варіанти дій. Це необхідно для того, щоби контролювати стан здоров’я українців, яких ми повертаємо із-за кордону, особливо з країн, де вирує епідемія коронавірусної інфекції", - написав він.

За його словами, будь-який українець, який повертається з-за кордону на батьківщину, має на це право. Шмигаль наголосив, що уряд наразі всіляко сприяє громадянам, які висловили таке бажання.

Таким чином, у терміновому порядку  Міністерство закордонних справ, Міністерство внутрішніх справ і Мінінфраструктури мають відпрацювати рішення щодо закриття кордонів України для будь-якого пасажирського сполучення і винести це питання на позачергове засідання Кабміну.

"До кінця дня п'ятниці ми маємо зупинити будь пасажирський рух через кордони України в обидві сторони", - цитує УНІАН прем'єра Дениса Шмигаля.

Коронавірус в Україні, мапа, 25 березня, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції